27
سپتامبر

این دو طراح جهان را با طراح هایشان تکان دادند

این دو طراح جهان را با طراح هایشان تکان دادند

 

2: شرکت طراحی داخلی ویکتوریا هوگان: ویکتوریا هوگان سال‌هاست که در حوزه‌ی معماری و دکوراسیون داخلی فعالیت می‌کند. بسیاری از او به عنوان یکی از هوشمندترین‌ها در عرصه‌ی طراحی داخلی نام می‌برند. فلسفه‌ی او درطراحی داخلی استفاده از مواد کار کاربردی، رنگ‌های روشن و فضاهای ضدنور شگفت و چشم‌گیر است.

1: مارمول رادزینر: شرکت طراحی داخلی مارمول رادزینر توسط دو طراح داخلی لئو مارمول و ران رادزینر به سال 1989 بنا شده. این شرکت طراحی داخلی در شهر لس‌آنجلس است. شرکت طراحی داخلی مارمول رادزینر نه فقط در حوزه‌ی معماری و طراحی داخلی فعالیت می‌کند که علاوه بر این مدیریت اجرایی و نظارت بر پروژه‌های بزرگ عمرانی، بازسازی و نوسازی ساختمان‌های قدیمی، اجرا و نظارت بر پروژه‌های عمرانی شهری و تفریحی و طراحی مبلمان را نیز انجام می‌دهند. همه‌ی این تجربیات باعث شده که این شرکت بزرگ طراحی داخلی در طول حدود سه دهه فعالیت در طراحی داخلی انواع محیط‌های تجاری، اداری، تفریحی، زندگی، نوسازی، هتل، محیط‌های آموزشی و غیره به عالی‌ترین مدارج تخصصی برسد.

 

 

از دیگر مقالات ما دیدن نمایید :

طراحی مطب دندانپزشکی , طراحی داخلی طلا فروشی , شرکت دکوراسیون داخلی , دکوراسیون داخلی منزل ,دکوراسیون داخلی هتل , مبلمان اداری ,دکوراسیون اداری ,دکوراسیون داخلی رستوران ,دکوراسیون داخلی صرافی ,دکوراسیون داخلی , دکوراسیون داخلی مغازه

مقالات