25
سپتامبر

طراحی داخلی استودیوی هرمن میلر در نیویورک

طراحی داخلی استودیوی هرمن میلر در نیویورک

هرمن میلر یکی بزرگ‌ترین غول‌های طراحی مبلمان اداری در جهان محسوب می‌شود. دفتر مرکزی این شرکت بزرگ که یکی از پیشگامان طراحی مبلمان اداری مدرن در جهان است در میشیگان واقع شده. شرکت طراحی داخلی وینست وَندی برای طراحی فضای داخلی این شرکت ایده‌های خلاقانه‌ی فراوانی داشت. این شرکت پیش‌تر دکوراسیون داخلی شو روم شرکت معظم ویترا در نیویورک را عهده‌دار بود.
بزرگ‌ترین چالش در طراحی داخلی دفتر این شرکت خود ساختمان بود. ساختمانی قدیمی که برای سال‌های طولانی خالی از سکنه بود. با این‌حال طراح داخلی باید به شکلی بر این مشکل فائق آمده و دفنر سه طبقه‌ی شرکت هرمن میلر را آماده می‌کرد به این ترتیب که طبقه‌ی اول به یک شو روم برای نمایش مبلمان اداری و مبلمان منزل تبدیل می‌شد، طبقه‌ی دوم جهت ملاقات‌های مهم با مشتریان و امضای قرارداد و طبقه‌ی سوم هم به یک آزمایشگاه، یعنی مکانی برای طراحان تا جدیدترین طرح‌های‌اش در حوزه‌ی مبلمان اداری را در آن‌جا مطرح کنند.


به گفته‌ی وینست بندی که شخصاً دکوراسیون اداری این دفتر را بر عهده گرفت طبقه‌ی اول محلی برای فروش مبلمان اداری بود و قرار نبود که معماری خود را نشان دهد، به همین دلیل در طراحی داخلی این فضا کوشش شده تا کم‌تر از دیوارهای کاذب و یا پنل‌ استفاده شود تا یک فضای وسیع برای نمایش مبلمان اداری فراهم شود.
به گفته‌ی بندی مهم‌ترین دغدغه‌ی در طراحی داخلی این ساختمان برقراری ارتباط بین خریدار و فروشنده بوده است.

 

از دیگر مقالات ما دیدن نمایید :

طراحی مطب دندانپزشکی , طراحی داخلی طلا فروشی , شرکت دکوراسیون داخلی , دکوراسیون داخلی منزل ,دکوراسیون داخلی هتل , مبلمان اداری ,دکوراسیون اداری ,دکوراسیون داخلی رستوران ,دکوراسیون داخلی صرافی ,دکوراسیون داخلی , دکوراسیون داخلی مغازه

مقالات